б/у MacBook Air 13 Retina i3/8/256GB Gold (MWTL2) 2020
25380 грн
*Наявність просимо уточнювати у менеджера по телефону
Нові товари відправляємо, лише за повною оплатою +2% до вартості.
MacBook Air 2020 року - мінорний оновлення або повноцінний гаджет?
Хотілося б відразу розставити всі крапки над «і» і сказати, чи варто купувати MacBook Air 2020 року, але в такому випадку ми залишимося без детального розгляду під мікроскопом новинку від компанії Apple. Саме тому, тезисно, ми розглянемо варто купувати, не варто. А якщо стоїть, то чому і навпаки. Поїхали!
екран новинки
Останнім часом все складається так, що люди менше звертають увагу на характеристики, ядра і мегагерци пристрою, з яким вони працюють, а все більше їх цікавить екран, зовнішній вигляд і зручність. І це вірно. Екран зберігає Ваші очі від перевтоми, зручна клавіатура дозволяє швидше друкувати і працювати, а приємний на дотик корпус просто буде радувати вас. Так ось, екран тут чудовий, якщо абстрагуватися від цифр, а якщо перейти до них (любителі і знавці) зацінують такий екран.
Основні характеристики екрана MacBook:
Діагональ - 13.3 дюймів
Розширення - 2560 × 1600 крапок
Оптимізація білого кольору з допомогою True Tone.
True Tone - оптимізує баланс білого, тобто відтінок білого кольору, в залежності від освітлення вашого приміщення. Щось схоже можна побачити взявши аркуш білого паперу, в залежності від освітлення - його відтінок змінюється, це дозволяє зберегти Ваш зір.
Ті, хто користуються Air 2018, 2019 запитають: «А в чому власне різниця»? Хороше запитання і цілком вірно. Різниця відсутня, тому що вона і не потрібна. Розширення цього екрану цілком достатньо для комфортної роботи. DCI P3 тут теж не потрібен, на Air робота з графікою ніяк не піде. Саме тому це ідеально збалансований екран, який не потребує оновлень (в реаліях 2020 року).
Клавіатура "Ножиці"
Ура! - скажуть ті, хто прочитав характеристики. Механізм «метелик» замінили на «ножиці». Нарешті, так як старий механізм, навіть після всіх оновлень, не була надійним і часто виходив з ладу. Навіть після зміни матеріалів, додаткових мембран, танців з бубном і т.п.
На зміну прийшли старі-нові ножиці, які були в моделях від 1000 року до н.е. (Від 2009 року). Такий же механізм можна зустріти в Pro 16 2019 року. Така клавіатура має хід 1мм, її можна почистити і не впадати в істерику, коли крихта батона впала всередину клавіатури.
Процесор і SSD:
Як завжди, швидкості роботи, завантаження операційної системи, додатків і комфорт від роботи відповідає зв'язка процесор - SSD. Саме тому компанія Apple оптимізує ці два компоненти практично до абсолюту і з відповідальністю їх вибирає. Залежно від обсягу SSD, MacBook Air буває двох варіантів.
Молодша модель (на 256GB SSD):
Intel Core i3, 2 ядра, 1.1 - 3.2 GHz. 10 покоління Intel Comet Lake-S. Свіжо, технологічно, майже як Ryzen.
Старша модель (на 512GB SSD):
Intel Core i5, 4 ядра, 1.1 - 3.5 GHz. 10 покоління Intel Comet Lake-S.
На ділі матимемо швидкість роботи вище, ніж модель 2019 року, в моделях з і5 швидкість буде ще вище. До речі, тепер доступна модель на i7, якщо i5 буде мало. Швидкість роботи процесора в порівнянні з 2019 роком зросла в 2 рази.
Пам'ять залишається на тому ж рівні, її «апгрейдити» немає сенсу, так як просто нікуди, а вартість 1MB / с стане досить високою, тому так. Мінімальний обсяг тепер становить 256GB замість 128GB.
Роз'єм USB Type-C
У MacBook Air 2020 встановлено популярний зараз роз'єм USB Type-C з підтримкою протоколу Thunderbolt 3. Цей протокол дозволяє використовувати звичайний роз'єм кількома сценаріями:
- Вам не доведеться заряджати пристрій.
- Підключати зовнішній монітор через Type-C, HDMI (з перехідником), VGA, DVI.
- Підключати зовнішній накопичувач (SSD, HDD, Flash).
- Підключати інші пристрої (телефони, планшети, камери і т.д.).
Якщо абстрагуватися, то цей роз'єм дозволяє підключити практично всі через відповідний перехідник, а швидкість передачі інформації при цьому складає до 40 Гбіт в секунду.
Безпека в MacBook
Як і раніше, Ваш ноутбук буде захищений чіпом шифрування даних, щоб ніхто крім Вас не мав доступу до даних. Це чіп Apple T2 Security Chip, крім шифрування і захисту, дозволяє використовувати команду «Привіт, Siri» і управляти ноутбуком за допомогою голосу і голосових команд. Ви можете попросити знайти документи, включити музику тощо.
Крім Т2, захистити ваш MacBook допоможе TouchID. Все аналогічно як з iPhone. Це доступ за допомогою відбитка пальця. До речі, здійснювати онлайн оплати за допомогою Apple Pay, розблокувати ноутбук можна за допомогою останнього Вашого відбитка.
Чи є сенс купувати MacBook 2020?
Більш так, ніж ні. Оновлений процесор дозволить комфортно працювати і витрачати менше енергії при використанні в порівнянні з 2019 роком. Клавіатура дозволить забути про проблеми з друком. Цих «за» цілком достатньо для поновлення. Якщо у вас модель 2018, або 2019 - рекомендуємо відвідати нас розділ TRADE IN для MacBook, де Вам нададуть консультацію по обміну.